Download Lagu Elvana Gjata Ledri Vula Feat John Shahu Mike Mp3

Elvana Gjata & Ledri Vula Feat. John Shahu - Mike
Nama:Elvana Gjata & Ledri Vula Feat. John Shahu - Mike
Duration:00:03:30
Date:02 July 2018
View:11.3M
Genre:Unknown
Like:75.6K
Type:Video to Mp3
Bitrate:128kbps
User:Elvana Gjata
Source:Youtube

Download Lagu Elvana Gjata & Ledri Vula Feat. John Shahu - Mike Mp3

Download Cepat Disini

DOWNLOAD

Deskripsi atau Lyrics Lagu Elvana Gjata & Ledri Vula Feat. John Shahu - Mike

Stream & Download : http://smarturl.it/mikeoutnow
http://www.facebook.com/eastmusicmatters/

Follow John Shahu on Facebook : http://www.facebook.com/johnshahumusic

Mike (written by John Shahu, Elvana Gjata, Arber Zeqo)

Produced by : Arbre Blass
Lyrics : John Shahu, Elvana Gjata, Ledri Vula
Film by: Supercut Studio
Directed by: Besian Durmishi
Video produced by: Adea Kelmendi
Mixed and mastered by Johan Bejerholm

Licensing : [email protected]
http://instagram.com/elvanagjataaaa
http://facebook.com/elvanagjatazyrtare
http://twitter.com/GjataElvana


(C) 2018 East Music Matters

Lyrics :

Chorus.
Hey ti Mike
Diten kur me the se ike
Zerin dhe shpirtin ma fike
E kam dit ti nuk vjen me
Ti shkove
Ne qytet tjeter u ndodhe
Dhe gjysmen e more
E kam dit nuk vjen me

[Elvana]
Ai sdin sa du
Me ke rrin me dit sa du
Ku je tash me dit sa du
Si ndalum ditet iken
Asnjehere me nuk u lidhen
Jemi rrit tani my baby

Ndonjehere me merr
Malli per ty me merr
O sa shume me merr
Historia na ndau
Po sikur ne te ishim bashke
A thu do ishim dasht..

Chorus
Hey ti Mike
Diten kur me the se ike
Zerin dhe shpirtin ma fike
E kam dit ti nuk vjen me
Ti shkove
Ne qytet tjeter u ndodhe
Dhe gjysmen e more
E kam dit nuk vjen me

[John]
Drinking the night away
All the memories I replay
I kerkoj per ty nuk te gjej
Si ndalum ditet iken
Asnjehere me nuk u lidhen
Jemi rrit tani my baby

[Ledri]
Em ki pas 2000 puthje ngat
tash em ki 2000 puthje larg
2000 puthje larg
Tik, tik, tik, tik tak
Zemres mos i jep ti attack
Ooo nah nah
Vet ti ike e na le nah nah
Afer meje mo nuk je nah nah
Po du me dit hala a mnje
Aaaaa
Ki menu i ki po si ke ndore ti
Po si po si ke po si ke ndore ti
Syt e menen tem mo si ke ndore ti
Jo jo , pse si ke ndore ti
Prej dites qe ki shku ti ky djali nuk flen
Bota e vogel nese mki hala en men
Hapat ecin drejt rruges ku neve afer na bjen

Chorus.
Hey ti Mike
Diten kur me the se ike
Zerin dhe shpirtin ma fike
E kam dit ti nuk vjen me
Ti shkove
Ne qytet tjeter u ndodhe
Dhe gjysmen e more
E kam dit nuk vjen me

Related Lagu Mp3

Elvana Gjata Ku VajtiElvana Gjata Ku Vajti
Date : 18 June 2018
Elvana Gjata Xheloz 3EPElvana Gjata Xheloz 3EP
Date : 11 February 2018

Most Populer Mp3

Ambulance Panic Voice - Temani DisiniAmbulance Panic Voice - Temani Disini
Genre : Unknown
View : 16K
Haddad Alwi - Syukuri NikmatHaddad Alwi - Syukuri Nikmat
Genre : Unknown
View : 41.5K
Novi Ayla - Cinta TulusNovi Ayla - Cinta Tulus
Genre : Unknown
View : 818.5K
Ungu - Hidup Hanya SementaraUngu - Hidup Hanya Sementara
Genre : Unknown
View : 1.2M
D blow - Harus PergiD blow - Harus Pergi
Genre : Unknown
View : 223.9K
Via Vallen Sera CidroVia Vallen Sera Cidro
Genre : Unknown
View : 2.4K
Nella Kharisma - Tak Antem WatuNella Kharisma - Tak Antem Watu
Genre : Unknown
View : 405.1K
Laoneis Band Air MatakuLaoneis Band Air Mataku
Genre : Unknown
View : 27.8K
Iwan Fals Feat Raisha-yang TersendiriIwan Fals Feat Raisha-yang Tersendiri
Genre : Unknown
View : 2.7K
WINDA - KUTEMUKAN PENGGANTINYAWINDA - KUTEMUKAN PENGGANTINYA
Genre : Unknown
View : 1.8M
Special Partner
Bursamp3 | Uyeshare | Savelagu | Stafaband | Onelagu

Disclaimer . Contact Us